O firmie

Zasadą działania firmy ITALBEL jest kształtowanie wieloletniej współpracy z naszymi Klientami na zasadzie uczciwości, przejrzystości i rzetelności.

Firma ITALBEL jest autoryzowanym dystrybutorem odzieży i artykułów gastronomiczno-hotelowych włoskiej firmy Giblor's www.giblors.com na terenie Polski. Włoska firma Giblor’s projektuje i produkuje wysokiej jakości profesjonalną odzież gastronomiczno-hotelową, reprezentującą najlepsze włoskie wzornictwo i tradycję. Firma Giblor’s mieści się w miejscowości Carpi, znanej na całym świecie z silnego związku ze światem mody i stylu Made in Italy.

Powstające co roku nowe kolekcje są najnowszym trendem w modzie odzieży gastronomiczno-hotelowej, są wykonane z najlepszych włoskich tkanin, charakteryzują się staranną stylizacją z dbałością o szczegóły i detale oraz mogą być przez długi okres użytkowane. Wspierani tak bogatym doświadczeniem firmy Giblor's, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów,

Bluzy kucharskie Chef Style marki Giblor’s są noszone przez najczęściej cytowanych szefów kuchni i profesjonalistów kuchni międzynarodowej, oraz przez tysiące pracowników związanych z gastronomią na całym świecie. Firma Giblor’s jest dziś jednym z głównych graczy na rynku międzynarodowym.

Segment Ho.Re.Ca & Services to praca z publicznością która składa się z troski, poświęcenia i dużej dbałości o szczegóły. Oferta jest w pełni realizowana w delikatnej równowadze pomiędzy klasycznymi detalami i przyjemnymi niespodziankami. Dokładnie to oferuje Państwu firma Giblor's Ho.Re.Ca & Services, której artykuły są zdolne wywołać uśmiech na twarzy każdego Państwa Klienta, nawet najbardziej wymagającego.

Serwis internetowy do zamówień www.italbel.pl jest przeznaczony dla wszystkich profesjonalistów, którzy poprzez swoją pracę chcą wyrazić swoją osobowość, dając z siebie to co najlepsze każdego dnia.
Zakup odzieży gastronomiczno-hotelowej firmy Giblor’s oznacza wybór odzieży projektowanej w stylu Made in Italy, z niezwykłą dbałością o szczegóły i najlepszą dostępną na rynku technologią.